Skip to main content Skip to search

Usługi

calculator

Księgowość uproszczona

Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, ewidencje VAT; ryczałt ewidencjonowany, rozliczamy VAT, PIT, CIT , tworzymy dokumenty; piszemy wnioski i sprawozdania.

więcej
chess

Księgowość pełna

Prowadzimy księgowość pełną – obliczamy podatki, ewidencjonujemy dochody i wydatki oraz operacje bezgotówkowe, analizujemy majątek przedsiębiorstwa.

więcej
folders

Kadry i płace

Prowadzimy dokumentację kadrową i płacową, przygotowujemy listy płac, umowy, sporządzamy deklaracje do ZUS, kierujemy na badania lekarskie.

więcej
graph-growth

Doradztwo biznesowe

Doradzamy w zakresie finansów, strategii rozwoju, zarządzania i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Pomagamy przy sprzedaży udziałów lub samej firmy.

więcej
coins-growth

Doradztwo podatkowe

Przygotowujemy analizy i opinie dla osób fizycznych i prawnych. Pomagamy osiągnąć optymalizację podatkową w granicach prawa.

więcej
online-transfer

Dotacje, kredyty, biznesplany

Przygotowujemy wnioski o dotacje unijne i z innych instytucji, wnioski kredytowe, pomagamy w napisaniu biznesplanu.

więcej
certificate-2

Szkolenia i kursy BHP

Sporządzamy instrukcje BHP, organizujemy szkolenia wstępne i okresowe, a także opracowujemy dokumentację oceny ryzyka zawodowego.

więcej
download-doc

Otwieranie działalności gospodarczej

Doradzamy w zakresie wyboru formy prawnej i podatkowej zakładanej firmy oraz wspomagamy rejestrację firmy i załatwianie formalności w Urzędach.

więcej
signature-3

Analizy i sprawozdania

Sporządzamy sprawozdania do GUS, NFZ, NBP a także przeprowadzamy i sporządzamy analizy ekonomiczne. Zapraszamy do współpracy.

więcej