Skip to main content Skip to search

O nas


Mała czy duża, Twoja firma zasługuje
na najlepsze!

Nasza firma działa na rynku usług księgowych od ponad 22 lat. Wspomagamy przedsiębiorstwa na terenie całego Podkarpacia – te całkiem małe, jak i te znaczące na arenie krajowej i międzynarodowej. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, digitalizacji dokumentów i wszystkich innych obszarach, w których pomocy potrzebują nasi Klienci. Dotyczy to zarówno osób fizycznych jak i prawnych, którzy doceniają naszą rzetelność, terminowość, fachowość oraz indywidualne podejście.

Znamy oczekiwania naszych Klientów, dzięki czemu możemy zaproponować im usługi dopasowane do ich potrzeb w dobrej cenie. Warto nas odwiedzić i umówić się na niezobowiązującą rozmowę.

Posiadamy wszystkie uprawnienia niezbędne do tego, by świadczyć wysokiej jakości usługi księgowe i rachunkowe zgodnie z obowiązującymi normami. Stale podnosimy kwalifikacje i bierzemy udział w szkoleniach, aby bez zarzutu wywiązywać się z powierzanych nam zadań.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, kadr i płac, a także reprezentujemy naszych klientów w urzędach. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a także, zgodnie z obowiązującymi przepisami, jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo-księgowymi. Dzięki temu, zapewnione jest Państwu pełne bezpieczeństwo korzystania z naszych usług.

20

klientów

20

firm

20

lata pracy

20

pracowników

RECENZJE

Co mówią o nas nasi klienci?

1

Dzięki firmie Profit urzędowe formalności załatwiam prosto, szybko i skutecznie. Nigdy nie miałam problemów z terminami.

~ Maria, właścicielka sklepu odzieżowego

chairs-2181947_1920

Wszystko zostało jasno i przejrzyście wytłumaczone, a na koniec wspólnie wybraliśmy najlepsze rozwiązanie dla mojej firmy. Polecam.

~ Adam, producent mebli

student-849825_1920

Polecam. Oszczędzam czas i zyskuję spokój. Biuro PROFIT jeszcze nigdy mnie nie zawiodło.

~ Paweł, programista